• Tüm Kategoriler
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   Değerli Müşterimiz;

   Firmamız ZNT Otomotiv, Merkez Şaşmaz Sanayisi, İstanbul Bostancı Şube ve İstanbul Maslak şube satış mağazaları ve depoları ile aynı zamanda da www.zntyedekparca.com sanal mağazamızla ile Türkiye çapında Tüm Volvo servislerine, özel servislere ve nihai kullanıcılara hizmet vermektedir.

   İlk kurulduğu günden itibaren “ Volvo Yedek Parça’ da Doğru Adres.. Kaliteli Parça, Uygun Fiyat “ politikası ile yola çıkan firmamız; Türkiye genelinde Volvo binek araç grubuna yönelik yedek parça ihtiyaçlarınızı; alternatif e ticaret marketin merkezi olarak siz Volvo kullanıcılarına; eşdeğer ve yüksek kalitedeki parçaları, Türkiye' de dünya pazarlarına göre en uygun fiyatlarla hizmetinize sunmaktadır.

   Birçok Avupa firmasının Türkiye distribütörü olan firmamız, ithalatçı firma olduğundan dolayı kaliteli parça, uygun fiyat ve tedarik süresi politikasında başarılı olmaktadır.

   Volvo yedek parça konusununda; yılların vermiş olduğu tecrübe, teknik bilgi ve profesyonel ekibimiz ile tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız...

   Tasarım aşamasından başlayarak tüm detaylarında bizzat kendimizin çalıştığı e ticaret  platformunda hazırlanmış ve gerekli e-ticaret güvenlik onaylarına sahip olarak sizlere sunulmuştur.

   Dürüst ticaret ve müşteri memnuniyetini her zaman kendine ilke edinen ZNT Otomotiv hizmet verdiği ilk günden bu yana ve de her geçen gün artan Türkiye genelindeki tüm müşterilerimize de dostluklarından dolayı teşekkür ederiz..
    

   © Copyright 2012 ZNT Otomotiv Ltd.Şti. Her hakkı saklıdır.
   Tüm ticari markalar ve ticari isimler kendi marka sahiplerinin mülkiyetindedir.
   Volvo Car Corporation ile hiçbir bağlantısı yoktur.

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.